Skip links

Wsparcie finansowe od Narodowego Instytutu Wolności

Wsparcie finansowe od Narodowego Instytutu Wolności

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu w ramach Konkursu PROO-5 Edycja 2023 – Zadanie publiczne: Wspieranie działań statutowych organizacji sektora pozarządowego, wspieranie rozwoju instytucjonalnego organizacji (w tym: budowanie stabilnych podstaw ich dalszego funkcjonowania, tworzenie perspektywicznych planów działania i finansowania, podnoszenie standardów pracy i zarządzania organizacją) oraz wspieranie rozwoju porozumień organizacji, platform współpracy, reprezentacji środowisk organizacji sektora pozarządowego otrzymało wsparcie finansowe od Narodowego Instytutu Wolności w wysokości 10 000,00 zł z przeznaczeniem dotacji na Pomoc doraźna – Wsparcie doraźne na zakup urządzenia wielofunkcyjnego.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu prowadzi biuro, którego funkcjonowanie nie było w pełni możliwe. We wrześniu 2023 roku awarii uległo urządzenie wielofunkcyjne Konica Minolta Bizhub C360. Urządzenie zostało zakupione w 2017 roku jako polizingowe i od czasu zakupu wielokrotnie było serwisowane. Po ostatniej  awarii urządzenia Serwisant zalecił wymianę na nowe, ponieważ koszty naprawy przerastają jego wartość.

Urządzenie wielofunkcyjne to podstawowy element wyposażenia biura. Niezastąpiony w codziennej pracy, umożliwiający drukowanie i kserowanie dokumentów, raportów, prezentacji i innych materiałów niezbędnych do funkcjonowania Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Zakup nowego urządzenia wielofunkcyjnego stał się niezbędny do przywrócenia pełnej pracy Biura TPD.

W ramach zadania publicznego Pomoc doraźna Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu zakupiło kolorowe urządzenie wielofunkcyjne, które oferuje wydruk i ksero dokumentów przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji.

Return to top of page