Skip links

Świętujemy Dzień Dziecka

Świętujemy Dzień Dziecka
🔵 W ten wyjątkowy dzień Prezes TPD w Przemyślu wraz z pracownikami odwiedził ze słodkimi upominkami i maskotkami najmłodszych podopiecznych TPD objętych opieką w Kołach TPD działających w przedszkolach na terenie Przemyśla. Podziękowaniom nie było końca, a uśmiech zagościł na twarzach dzieci. Kiełbaski z grilla były bardzo smaczne, a jak stwierdził Szymon ciastko z galaretką jest najlepsze.
🔵 Również dzisiaj nasi podopieczni – dzieci niepełnosprawne – odbierały w naszym biurze paczki przygotowane przez “załogę” TPD z okazji Dnia Dziecka.
🔵1 czerwca nasza placówka wsparcia dziennego Świetlica TPD “Przystań” zamieniła się w salę zabaw. Dzieci miały okazję wziąć udział w wielu interesujących quizach i konkursach z nagrodami. Korzystając z pięknej pogody dzieci wyszły także na spacer i lody, a po powrocie w świetlicy czekała na dzieci niespodzianka: pizza! Ten wyjątkowy dzień zdecydowanie zaliczamy do udanych!
🔵Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, ponownie jak to bywało w latach poprzednich, spotkamy się na Rynku w Przemyślu i zorganizujemy wspaniałą imprezę z okazji święta wszystkich dzieci.
Return to top of page