Skip links

Nakręceni w pomaganie z TPD

Nakręceni w pomaganie z TPD

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu organizuję akcję „Nakręceni w pomaganie z TPD”, polegającą na zbiórce nakrętek do pojemników w kształcie serca zlokalizowanych na terenie miasta Przemyśla.

Dzięki środkom z ich sprzedaży podopieczni TPD otrzymają wsparcie na leczenie i rehabilitację. Dodatkowym atutem akcji będzie promowanie recyklingu oraz świadomiej segregacji odpadów. Mieszkańcy w rozważny i łatwy sposób będą mogli pozbyć się zbędnych nakrętek, jednocześnie pomagając potrzebującym.

Do pojemnika można wrzucać nakrętki bez względu na kształt, czy kolor. Mogą to więc być nakrętki np. po napojach, kawie, mleku, czy jogurtach. W pojemniku zostawić możemy również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania.

Naszą akcję pragniemy rozszerzyć o kolejne miejsca, jednak koszt wykonania takiego pojemnika w zależności od wielkości waha się od 1000 zł do 2500 zł.

Dlatego zachęcamy i zapraszamy wszystkich do wsparcia i włączenia się w zbiórkę pieniędzy, która pozwoli nam zakupić kolejne pojemniki (serca) dla Przemyśla które rozstawimy na osiedlach bliżej Waszego miejsca zamieszkania!

Nie zapominajmy jednak już teraz o odkręcaniu i zbieraniu nakrętek, które niedługo będziemy mogli bez problemu wrzucić do pojemników rozstawionych w naszym mieście Przemyślu!

Akcję można wesprzeć na:  https://zrzutka.pl/g9ph3v

Return to top of page