Skip links

Włochy Adriatyckie - Rimini + Rzym, Watykan, Wenecja, Asyż

I turnus: 29.07. – 08.08.2020 r. (wiek 12-18 lat) – 11 dni
Uwaga! konieczny paszport lub dowód 
osobisty

Bella Italia! Rozrywka w nadmorskich kurortach, plażowanie na słonecznych plażach, zwiedzanie Wenecji, Rzymu i Asyżu!

Rimini to jeden z najbardziej znanych włoskich kurortów nad Adriatykiem. Swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim szerokim i długim plażom, ciągnącym się wzdłuż całego miasta. Bogata oferta gastronomiczna i rozrywkowa sprawia, ze miasto nigdy nie śpi. Jest to również wspaniałe miejsce wypadowe do Wenecji, Asyżu, Rzymu oraz do okolicznych parków rozrywki. Rimini to wymarzone miejsce na Twoje
wakacje!

Nocleg

Hotel Ideale** – położony w dzielnicy Bellariva Rimini przy deptaku ze sklepikami i gastronomią, w pierwszym rzędzie od pięknej, piaszczystej plaży. Kameralny obiekt posiadający 3- i 4-osobowe pokoje (łóżka pojedyncze i piętrowe) z łazienką i TV. Oprócz tego w hotelu znajduje się restauracja, sala telewizyjna, duży taras, winda.

– okolice Rzymu, Toskania: pokoje 3-, 4-osobowe z łazienkami (łóżka pojedyncze i piętrowe)

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

(8 noclegów) 6 noclegów w hotelu Ideale ** w Rimini, 1 nocleg w hotelu w okolicach Rzymu, 1 nocleg w hotelu w okolicach Chianciano Terme

WYŻYWIENIE

(3 posiłki dziennie w czasie pobytu na Riwierze Adriatyckiej; pierwsze świadczenie w obiekcie: obiadokolacja, ostatnie: śniadanie. Pozostałe świadczenia żywieniowe zgodnie z opisem w programie.).

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony. Możliwość zakupu posiłku w czasie przejazdu autokarem we własnym zakresie (koszt jednego posiłku około 5 - 10 euro).

Program

Dzień 1

Wyjazd z Przemyśla, Rzeszowa i innych miast Podkarpacia.

Dzień 2

Przyjazd na Riwierę Adriatycką, zakwaterowanie w obiekcie (od godz. 16:00). Sprawy organizacyjne, obiadokolacja, zapoznanie z okolicą, przywitanie z morzem, nocleg.

Dzień 3-7

  • plażowanie na plażach riwiery, kąpiele w morzu, (leżaki i parasole płatne dodatkowo ok. 4 – 6 €/os/dzień),
  • zwiedzanie urokliwych, pełnych romantyzmu i tajemniczych uliczek miejscowości,
  • gry, mecze, zawody sportowe, konkursy, gry terenowe, quizy,
  • 2 dni zabawy w Mirabilandii  – wycieczka do Mirabilandii – największego parku rozrywki na Riwierze Adriatyckiej. Powierzchnia 30 ha podzielona jest na strefy tematyczne (atrakcje: dla dzieci, przygodowe, w Krainie Majów, tradycyjne atrakcje z wesołych miasteczek, wszelkiego rodzaju pojazdy wodne, drogowe i szynowe, miasteczko filmowe), – w drugim dniu pobytu w Mirabilandii –  wejście do Mirabilandii Beach –  Park wodny o karaibskiej atmosferze, pełen zjeżdżalni, wolna rzeka, laguna, zamek wodny, wszystko otoczone egzotycznymi roślinami i białym piaskiem znad Morza Czerwonego. Najnowsza atrakcja to Wavesurfer- symulator fal dla miłośników surfingu.

Dzień 8

Śniadanie, wyjazd z Riwiery Adriatyckiej i przejazd w kierunku Rzymu. Po drodze odwiedzimy Asyż ze słynną bazyliką św. Franciszka, spacer uliczkami „kamiennego miasta”. Przejazd w okolice Rzymu ( Fiuggi lub Fiano Romano) , obiadokolacja i nocleg.

Dzień 9

Śniadanie, przejazd do Watykanu, gdzie zwiedzimy bazylikę św. Piotra, następnie w Rzymie zobaczymy zamek Anioła, Piazza Navona, Panteon, fontanna di Trevi, plac Wenecki, Forum Romanum i Koloseum (z zewnątrz), Łuk Konstantyna. Przejazd do Chianciano Terme, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 10

Śniadanie, przejazd do Wenecji, w której spędzimy 9 godzin. Transfer kanałem do Placu św. Marka, gdzie zwiedzimy bazylikę św. Marka, pałac Dożów (z zewnątrz), słynny most Westchnień, wieżę Zegarową, dzwonnicę (z zewnątrz), Ponte di Rialto. Przejazd nocny do kraju.

Dzień 11

Powrót do Polski w godzinach popołudniowych.

WAŻNE INFORMACJE

Waluta: euro (EUR).

Leżaki i parasole na plaży 4-6 € /os/dzień

Słuchawki Audio 1,50 € /os/miejsce ( Watykan, Rzym, Wenecja ) , t.j. 4,50 €/os

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu

+48 16 678 33 82

tpd@o2.pl

Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl

Nr konta PKO S.A. 06 1240 2568 1111 0000 3629 4233

Wypoczynek Świetlica Zbiórka do puszek
Return to top of page