Skip links

Hiszpania - Costa Brava

I turnus: 01.08. – 12.08.2024 r. (wiek 12-17 lat) – 12 dni
Uwaga! konieczny jest paszport lub dowód osobisty

Hiszpania– kraj kontrastów, którego charakter stworzyła historia, środowisko i ludzie. Niezwykle piękna, z krajobrazami, które poruszą każdego!

Costa Brava –  w tłumaczeniu na język polski Dzikie Wybrzeża ma aż 200 km linii brzegowej. Od miejscowości Lioret de Mar w kierunku Barcelony rozciąga się wybrzeże Costa del Maresme, na które właśnie się udajemy. Ozdobą tego wybrzeża są przepiękne, szerokie i czyste plaże.

Noclegi

Lloret de Mar – to jeden z największych i najbardziej znanych kurortów w Costa Brava, gdzie króluje słońce i dobry humor. Posiada ładną piaszczystą plażę, wzdłuż której ciągnie się wysadzana palmami aleja. Miejscowe kafejki, sklepiki i inne atrakcje turystyczne skłaniają do wypoczynku i zabawy.

Lloret de Mar – Samba ***  – Hotel Samba   położony jest w spokojnej okolicy, zaledwie 10 minut spacerem od tętniącego życiem centrum Lloret de Mar, ok. 400 m od plaży Fenals (publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza i Błękitną Flagą). Na terenie hotelu znajdują się: basen odkryty, bezpłatne leżaki i parasole, brodzik dla dzieci. W lobby dostępne jest Wi-Fi gratis (w pokojach płatne dodatkowo). Codzienne animacje w hotelu nie pozwolą na nudę, są to m.in.: gimnastyka, aerobik, rzutki, kręgle, zabawy w basenie, karaoke, pokazy flamenco, pokazy magików i wiele innych. W hotelu organizowane są dyskoteki dla  uczestników kolonii. Pokoje 3- i 4-osobowe, wyposażone w klimatyzację, łazienkę z wanną lub prysznicem, telewizję satelitarną, oferujące widoki na basen, ulicę lub wzgórza.

 

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

7 noclegów na Costa Brava – Hiszpania

WYŻYWIENIE

Hiszpania – 3 posiłki dziennie w formie bufetu, pierwsze świadczenie kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatnie – obiad. Woda do obiadów i kolacji w cenie. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Posiłki zgodnie z opisem w programie. Możliwość zakupu posiłku w czasie przejazdu autokarem we własnym zakresie (koszt jednego posiłku około 5 - 10 euro).

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony autokarem klasy turystycznej.

Program

Dzień 1

Wyjazd z Przemyśla Rzeszowa i innych miast Podkarpacia.

Dzień 2

W godzinach porannych przyjazd w okolice Wenecji. Zwiedzanie Wenecji z przewodnikiem. W godzinach wieczornych wyjazd w kierunku Hiszpanii.

Dzień 3

Przyjazd na Costa Brava w godzinach wieczornych, zakwaterowanie w hotelu, kolacja na ciepło – bufet, spotkanie organizacyjne,  nocleg.

Dzień 4 - 9

Pobyt na Costa Brava i realizacja programu:
  • Wycieczka do Barcelony z przewodnikiem,
  • wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele w morzu i w basenie,
  • spacery po urokliwej okolicy – selfie z Lloret, gry i zabawy sportowe, zajęcia rekreacyjne,
  • korzystanie z animacji: gry zespołowe, aerobik, gimnastyka, pokazy flamenco, pokazy magików, zabawy w basenie, karaoke,
  • dyskoteki w hotelu,
  • udział w aktualnych wydarzeniach organizowanych przez miasto.

Dzień 10

Po śniadaniu wykwaterowanie z obiektu, czas wolny. Obiad. Wyjazd  do Polski. W zależności od sytuacji na drodze możliwy krótki pobyt nocą w Monte Carlo – stolicy światowego hazardu, spacer po nabrzeżu, gdzie cumują przepiękne jachty i łodzie z całego świata.

Dzień 11

Śniadanie w postaci suchego prowiantu. Przyjazd do Gardalandu 8-godzinny wspaniały, niezapomniany relaks i wypoczynek.  Gardaland zajmuje powierzchnię 60 ha i zlokalizowany jest w okolicy największego włoskiego jeziora Garda, dzięki czemu stanowi atrakcyjne miejsce wakacyjnych podróży. W Gardalandzie atrakcje podzielone zostały na 3 kategorie: Fantasy, Adventure i Adrenaline. Najwięcej atrakcji dla maluchów znajdziecie w Fantasy, fani nieco mocniejszych wrażeń będą zachwyceni Adventure, a prawdziwi hardcore’owcy na pewno będą usatysfakcjonowani tym, co oferuje Adrenaline. Wyjazd w drogę powrotną do Polski ok. godz. 19:00.

Dzień 12

Śniadanie we własnym zakresie.  Przyjazd do Przemyśla w godzinach popołudniowych.

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu

+48 16 678 33 82

tpd@o2.pl

Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl

Nr konta PKO S.A. 06 1240 2568 1111 0000 3629 4233

Wypoczynek Świetlica Zbiórka do puszek
Return to top of page