Skip links

Nowość Austria - Włochy - dwa państwa podczas jednej kolonii !!!

I turnus: 05.07. – 16.07.2024 r. (wiek 12-18 lat) – 12 dni
Uwaga! konieczny paszport lub dowód 
osobisty

Nowość dwa kraje w czasie jednego wyjazdu! Rozrywka w nadmorskich kurortach, plażowanie na słonecznych plażach oraz  niezwykle atrakcyjny i bogaty program pobytu w górach.

Treffen k/Villach ;  IGEA MARINA kurort Riviery Adriatyckiej

VILLACH to urocze miasto położone na granicy trzech państw Austrii, Włoch i Słowenii.

IGEA MARINA  kurort  Riviery Adriatyckiej. Ciepłe morze, gorące słońce, szeroka piaszczysta plaża tętniąca życiem, z niemilknącą muzyką i rozrywką non stop – to atuty tego miejsca

Nocleg

AUSTRIA –  hotel „Alpenrose”   w miejscowości  Treffen k/Villach (4 nocelgi). Hotel posiada pokoje wieloosobowe z pełnym węzłem sanitarnym.  Na terenie znajduje się restauracja z dobrą kuchnią, sala dyskotekowa, stół do ping –ponga, boiska do piłki nożnej. U podnóża góry znajduje się ciepłe jezioro Ossiacher ( latem temp. 26 st.). Urocze położenie obiektu oraz miła polskojęzyczna obsługa gwarantuje komfortowy wypoczynek. Do ośrodka dojazd kolejką gondolową !

 WŁOCHY – Hotel Sirena IGEA MARINA  kurort  Riviery Adriatyckiej (5 noclegów, w każdym pokoju 4-os jedno łóżko piętrowe). Hotel  ***  –  zapewnia milą i rodzinną atmosferę i dobrą kuchnię z daniami włoskimi. Hotel posiada 30 pokoi rozmieszczonych na trzech piętrach z windą, wszystkie posiadają balkon lub duży taras, łazienkę, sejf. Część pokoi z klimatyzacją ( płatna 9 euro dziennie za pokój ), TV. Hotel jest położony przy bocznej uliczce 100 M OD PLAŻY !!!!!

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

(9 noclegów) 4 noclegi Austria, 5 noclegów Włochy.

WYŻYWIENIE

Austria 3 x dziennie w hotelowej restauracji. Śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu szwedzkiego. Lunch pakiet wykonywany samodzielnie przez uczestników przy śniadaniu. Włochy 3 x dziennie. Śniadanie w formie bufetu w hotelowej restauracji. Lunch i obiadokolacja serwowana w pobliskiej restauracji. Świadczenia żywieniowe zgodnie z opisem w programie. Możliwość zakupu posiłku w czasie przejazdu autokarem we własnym zakresie (koszt około - 10 euro).

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony.

Program

Dzień 1

Wyjazd z Przemyśla, Rzeszowa i innych miast Podkarpacia.

Dzień 2

Przyjazd na miejsce Austria około 12.00 , zakwaterowanie. Lunch –zupa.  Po południu zwiedzanie okolicy, wjazd kolejką na szczyt góry Gerlitzen. Obiadokolacja.

Dzień 3

Śniadanie, Prowiant. Całodzienny pobyt nad jeziorem  Ossiachersee – kąpielisko z boiskami. Obiadokolacja, wieczorem dyskoteka.

Dzień 4

Śniadanie, Prowiant.  Wycieczka na  przełęcz Raggaschlucht, basen w miejscowości  Obervellach. Obiadokolacja.

Dzień 5

Śniadanie, Prowiant. Rejs statkiem po jeziorze Ossiacher. Zwiedzanie zamku LANDSKRON i krainy makaków  japońskich. Obiadokolacja.  Wieczorem  karaoke.

Dzień 6

Śniadanie, Prowiant. Po śniadaniu wyjazd nad ADRIATYK  do IGEA MARINA  ( WŁOCHY ), po drodze zwiedzanie Bolonii. Przyjazd do hotelu na godzinę 17.00, obiadokolacja.

Dzień 7

Śniadanie, Prowiant. Całodniowy pobyt w  parku wodnym  AQUAFAN  w Rimini. Obiadokolacja.                                                                                                                                  

Dzień 8

Śniadanie. Pobyt na plaży, kąpiele, rozgrywki sportowe. Lunch. Obiadokolacja. Po obiadokolacji wypad na deptak  do Bellarii.

Dzień 9

Śniadanie. Wycieczka do SAN MARINO  – zwiedzanie z przewodnikiem. Lunch. Obiadokolacja. Wieczorem wyjście  do lunaparku ( atrakcje płatne we własnym zakresie )

Dzień 10

Śniadanie. Lunch. Całodniowy pobyt na plaży– kąpiele w Adriatyku. Obiadokolacja.

Dzień 11

Po śniadaniu  pakowanie i wyjazd  do Polski. Prowiant.

Dzień 12

Powrót do Polski.

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Przemyślu

+48 16 678 33 82

tpd@o2.pl

Plac Dominikański 3, 37-700 Przemyśl

Nr konta PKO S.A. 06 1240 2568 1111 0000 3629 4233

Wypoczynek Świetlica Zbiórka do puszek
Return to top of page