Skip links

Krynica Morska

I turnus: 04.08. – 18.08.2024r. – 15 dni

Krynica Morska to gmina i miasto położone w województwie pomorskim na Mierzei Wiślanej pomiędzy Zalewem Wiślanym a Bałtykiem. Jest to znana miejscowość turystyczna, kąpielisko morskie oraz uzdrowisko.  Znajduje się tu przystań żeglugi pasażerskiej, latarnia morska (26,5 m wysokości) i wiele obiektów z zabudowy przedwojennej. W pobliżu, na wydmie Wielbłądzi Grzbiet znajduje się punkt widokowy (48,5 m n.p.m.), można zobaczyć piękny widok: z jednej strony widać Bałtyk z drugiej Zalew Wiślany, którego horyzont zamykają Wzgórza Wysoczyzny Elbląskiej z katedrą fromborską.

Ośrodek

Ośrodek wypoczynkowy położony jest w  lesie w odległości  200 m od morza. Jest to w pełni wyposażony ośrodek, przystosowany zarówno do wypoczynku, organizowania szkoleń oraz imprez. W pobliżu ośrodka nie przebiegają żadne ruchliwe trakty komunikacyjne, co sprawia, że jedynym dochodzącym “hałasem” może być szum morza. Do najbliższego miejsca skupiającego punkty rozrywkowe i gastronomiczne oraz sklepy jest ok. 500 m, a do centrum Krynicy Morskiej ok. 1 km. Teren ośrodka jest całkowicie ogrodzony

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 2, 3, 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie (stołówka na terenie ośrodka).

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony.

Program

Wycieczka - Rejs do Fromborka

Rejs po Zalewie Wiślanym do Fromborka – Frombork położony nad Zalewem Wiślanym, kojarzony jest głównie z Mikołajem Kopernikiem. To tutaj znajduje się wzgórze z katedrą, w której słynny astronom jest pochowany. Miasto może się pochwalić mnóstwem interesujących zabytków.

Wycieczki autokarowe

NOWOŚĆ Wycieczka autokarowa do Gdańska, zwiedzanie Sopotu.

Wycieczka autokarowa do Malborka.

Zamek krzyżacki w Malborku, który został wpisany na listę UNESCO w 1997 roku.

Jest to największy z zachowanych w Europie średniowiecznych zamków. Trzyczęściowa twierdza obronna w stylu gotyckim składa się z Zamku Niskiego, Zamku Średniego i Zamku Wysokiego. Najpiękniejszy widok na zamek jest od strony rzeki – Nogatu, a z zamkowej wieży roztacza się przeurocza panorama okolicy.

Odpoczynek nad morzem

Korzystanie z kąpieli morskich.

Integracja i rozrywka

Codzienne zajęcia integracyjne, kulturalne i sportowe.

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page