Skip links

Władysławowo

I turnus: 16.07. – 27.07.2020 r. (wiek 8-15 lat) – 12 dni

Nadmorski ośrodek turystyczny położony u nasady Półwyspu Helskiego, otoczony wodami Bałtyku i Zatoki Gdańskiej (34km od Helu i Gdyni). Miejscowość pretenduje do miana jednego z głównych wczasowisk na Wybrzeżu. Charakteryzuje ją klimat morski o leczniczych właściwościach, czysta woda i powietrze nasycone intensywnym zapachem jodu.

Ośrodek kolonijny

Ośrodek znajduje się w spokojnej dzielnicy 15 minut od morza. Obiekt posiada łącznie ok 50 miejsc noclegowych (pokoje 2, 3, 4 osobowe). Wszystkie pokoje z łazienkami i TV-SAT. Pokoje wyposażone są w tapczaniki, stoły, krzesła, szafy i półki. Obiekt posiada świetlicę wyposażoną w stół tenisowy, zestaw do rekreacji (piłki, badminton), stołówkę, restaurację. Na terenie posesji znajduje się mały plac zabaw, parking oraz miejsce na grill/ognisko, a 200 metrów od ośrodka – boisko sportowe.

WIĘCEJ O OŚRODKU

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 3,4 osobowe lub typu studio z łazienkami.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie.

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony (przejazd autokarem).

Program

Aquapark z rekinami - nowość!

Ten punkt programu na zawsze pozostanie w Twojej pamięci.

Aquapark z rekinami – prawdopodobnie największy i najnowocześniejszy Aquapark w Polsce. SHARK SLIDE – z paszczy rekina prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami, czyli najlepsza zjeżdżalnia na świecie. Bliskie obcowanie z rekinami na wygodnym pontonie będzie z pewnością ogromnym przeżyciem dla każdego dziecka. A dodając do tego zjazd szybką zjeżdżalnią i oszklony tunel w środku rajskiego akwarium – atrakcja zrobi wrażenie na wszystkich. A ponadto WATER SLIDES rodzinna, świetlna oraz ekstremalna – 3 zjeżdżalnie, które zapewniają różne dawki adrenaliny, basen z falą, FAMILY SLIDE szeroka na 3 i długa na 48 metry zjeżdżalnia najlepsza na rodzinne przejazdy.Basen Zamek, Zatoka Piratów, CASTLE POOL przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400 l wody.

Wycieczki turystyczne

Wycieczka na Strusią Farmę w Kniewie oraz Kompleks “Kaszubskie Oko” w Gniewinie.

Zwiedzanie

Zwiedzanie Gdańska, Sopotu, a także zwiedzanie Władysławowa, m.in. Aleja Gwiazd Sportu (Promenada), Wieża widokowa (Dom Rybaka).

Ocean Park

Ocean Park czy miałeś kiedyś okazje poczuć się jak na dnie Oceanu?

Fokarium

Wycieczka na Półwysep Helski – fokarium.

Zajęcia ruchowe

Zajęcia sportowe i zabawy ruchowe.

Odpoczynek nad morzem

Korzystanie z kąpieli morskich.

Wycieczki piesze

Wycieczka piesza do Latarni Morskiej w Rozewie.

Rejs kutrem lub statkiem

Moc wrażeń i piękno polskiego morza.

Zobacz jak było

2013 2014 2016 2017
SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page