Skip links

Świnoujście

II turnus: 26.07. – 06.08.2024 r. (wiek 10-18 lat) – 12 dni

Świnoujście to jedno z najatrakcyjniejszych miast polskiego wybrzeża, położone jest na północno-zachodnim krańcu Polski. Jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach. Wyspa Uznam na której położony jest Hotel znajduje się centrum administracyjno-usługowe, dzielnica nadmorska wraz z obiektami turystyczno-uzdrowiskowymi. Tutaj mieszka 80% populacji Świnoujścia. Co ciekawe, tylko 40 km2 wyspy należy do Polski, pozostała część, tj. 380 km2 znajduje się po niemieckiej stronie.

Ośrodek kolonijny

OSW Słowianin wolnostojący, czteropiętrowy budynek  położony w centrum Świnoujścia  15 min od morza. Pokoje 3 i 4 osobowe oraz studia 2+2 z pełnym węzłem sanitarnym i TV. W budynku znajduje się jadalnia. Niektóre  pokoje posiadają balkon. Niedaleko ośrodka park, boiska, plac zabaw

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 3 i 4 osobowe oraz studia 2+2 z łazienkami.

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie.

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony (przejazd nocą).

Program

Całodzienna wycieczka do Niemiec

Na wyjazd do Niemiec konieczny paszport lub dowód osobisty.

Park Rozrywki Hansa Park

  • NOWOŚĆ Wycieczka do Parku Rozrywki Hansa Park. Hansa Park to w sumie125 atrakcji rozmieszczonych na aż 46 hektarach nadmorskiego terenu. Z pewnością zachwyceni będą miłośnicy podwyższonej adrenaliny, bo znajduje się tu aż 35 rollercoasterów. Jednak niekwestionowanym królem parku jest Przysięga Karnan – ten tzw. hyper coaster ma aż 1235 metrów długości i 73 m wysokości, co czyni z tej kolejki jedną z trzech najwyższych w Europie. W trakcie pobytu możliwość korzystania z licznych atrakcji, m.in.: wodny tor bobslejowy “Rio Dorado”, kapsuła spadająca z wysokości 50-ciu metrów “Monte – Zuma”, kolejki ziemne i powietrzne, zjeżdżalnie wodne, karuzele, łodzie, wieża widokowa i przepiękne tereny parkowe. W cyrku wodnym szaleją lwy morskie i foki. Jest tu również rewia “Światło i dźwięk”, kino trójwymiarowe, kraina piratów, afrykańscy akrobaci, teatrzyk dla najmłodszych.

Wycieczka do Międzyzdrojów

Aleja Gwiazd, Molo, Muzeum Figur Woskowych.

Zwiedzanie Świnoujścia

Zabytki o atrakcje miasta.

Odpoczynek nad morzem

Korzystanie z kąpieli morskich.

Holi – bitwa na kolory

Wyjątkowa atrakcja, która zapada w pamięć. Obrzuć kolorowymi proszkami siebie i swoich znajomych.

Rejs statkiem

Moc wrażeń i piękno polskiego morza.

Balloon challenge

Napełnij balon wodą i zaczynamy zabawę …

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page