Skip links

Międzyzdroje

I turnus: 27.07. – 07.08.2024 r. (wiek 8-17 lat) – 12 dni

Kto był kiedykolwiek w Międzyzdrojach na wyspie Wolin zgodzi się, że miasto jest letnią stolicą Pomorza Zachodniego.  Największą atrakcją turystyczną Międzyzdrojów jest piękna plaża,  przez wielu turystów uznawana za jedną z najlepszych nad Bałtykiem. Jedną z największych zalet plaży w Międzyzdrojach jest molo, które sięga w morze na 395 m. Latem na plaży usytuowane są zjeżdżalnie wodne, trampoliny oraz miasteczka zabaw z których najczęściej korzystają dzieci. Organizowane są również zawody piłki plażowej, wybory miss. Corocznie odbywa się impreza Poszukiwacze Skarbów organizowana przez Polskie radio Szczecin oraz odbywa się realizacja programu telewizyjnego Zakręcone Wakacje.

Ośrodek kolonijny

Ośrodek wypoczynkowy położony jest niedaleko morza w bezpiecznej i zacisznej części miasta. Na tyłach budynku jest plac do koszykówki, stół do ping-ponga. Jest także miejsce na ognisko i dość ławek aby pomieścić przy nim dużą grupę. W budynku znajduje się świetlica, gdzie można organizować dyskoteki, znajduje się tam również telewizor oraz wieża hi-fi. Teren Ośrodka jest ogrodzony.

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe. Umywalki w pokojach, węzeł sanitarny na każdym piętrze.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie.

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony (przejazd nocą).

Program

Zagroda Pokazowa Żubrów

Zagroda Pokazowa Żubrów, zobaczysz niezwykłe, dziko żyjące zwięrzęta.

Wycieczka do Szczecina

Szczecin to historyczna stolica Księstwa Pomorskiego i nowoczesna stolica województwa zachodniopomorskiego. Od wieków było to miejsce krzyżowania się ważnych tras tranzytowych Europy, dlatego też Szczecin nazywany jest polskim oknem na świat. Gwiaździste rozplanowanie placów przywodzi na myśl francuską stolicę, w związku z czym miasto bywa nieraz określane mianem Paryża Północy. Zobacz, jak wiele ma do zaoferowania to miasto!

Park linowy

Wspinaczka pełna przygód.

Promenada gwiazd

Molo, Promenada Gwiazd.

Morskie Centrum Nauki

Morskie Centrum Nauki im. prof. Jerzego Stelmacha (MCN) jest nowoczesną instytucją edukacyjną umożliwiającą dzieciom i dorosłym odkrywanie sekretów nauki i techniki.

Motywem przewodnim centrum jest morze – temat pozwalający na atrakcyjną prezentację zagadnień z zakresu m.in. fizyki, matematyki, astronomii, geografii, medycyny, techniki, ekologii, socjologii, historii czy kultury. Pokazywanie różnorodnych zjawisk na przykładach związanych z żeglugą, falami, wiatrem, rybołówstwem czy życiem portu sprawia, że jest to placówka unikatowa nie tylko w Europie, ale i na świecie.

Wycieczka piesza

Wycieczka piesza Kawcza Góra.

Kąpiele morskie i słoneczne

Korzystanie z kąpieli morskich.

Rejs statkiem

Moc wrażeń i piękno polskiego morza.

Dyskoteki

Zabawa przy najlepszych hitach muzyki polskiej i światowej.

Gry i zabawy

Gry zespołowe, teleturnieje.

Holi – bitwa na kolory

Wyjątkowa atrakcja, która zapada w pamięć. Obrzuć kolorowymi proszkami siebie i swoich znajomych.

Balloon challenge

Napełnij balon wodą i zaczynamy zabawę …

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page