Skip links

Jastrzębia Góra

I turnus: 07.07. – 16.07.2024 r. (wiek 7-17 lat) – 10 dni

Jastrzębia Góra to jedno z najczęściej odwiedzanych miejsc turystycznych polskiego wybrzeża. Posiada wyjątkowo korzystny mikroklimat oraz malowniczy, wysoki klif, stale rzeźbiony przez morskie fale. Jastrzębia Góra odwiedzana latem jest miejscowością niezwykle żywą. Miejsca zabawy i rozrywki tętnią życiem. Oczywiście najważniejszą atrakcją jest plaża – może nie najszersza, ale krajobrazowo jedna z piękniejszych. Interesujące położenie Jastrzębiej Góry daje możliwości poznania wielu ciekawych atrakcji turystycznych. Koniecznie trzeba zobaczyć najdalej wysunięty na północ punkt Polski oznaczony obeliskiem „Gwiazda Półno”.

Ośrodek kolonijny

Ośrodek TPD jest położony w spokojnej części Jastrzębiej Góry w odległości 800 m od morza. Duży ogrodzony teren z boiskiem i placem zabaw. Miejsce pobytu jest pozbawione wzmożonego hałasu i bezpieczne. Uczestnicy będą zakwaterowani w czystych i zadbanych pokojach, które swoim standardem pozwolą na pełen wypoczynek i relaks w czasie wolnym od zaplanowanych zajęć. Ośrodek posiada świetlice z TV, duży ogrodzony teren, boisko, plac zabaw.

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 3, 4, 5, 6 osobowe (łazienka do każdego pokoju).

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie.

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony.

Program

Aquapark z rekinami

Aquapark z rekinami  prawdopodobnie największy i najnowocześniejszy aquapark w Polsce.

W tym aquaparku skorzystasz z najlepszej zjeżdżalni na świecie czyli SHARK SLIDE – z paszczy rekina, zjedziesz prosto przez akwarium z prawdziwymi rekinami. Bliskie obcowanie z rekinami na wygodnym pontonie będzie z pewnością ogromnym przeżyciem dla każdego dziecka, a dodając do tego zjazd szybką zjeżdżalnią i oszklony tunel w środku rajskiego akwarium – atrakcja zrobi wrażenie na wszystkich. A ponadto WATER SLIDES rodzinna, świetlna oraz ekstremalna – 3 zjeżdżalnie, które zapewniają różne dawki adrenaliny, basen z falą, FAMILY SLIDE szeroka na 3 i długa na 48 metry zjeżdżalnia najlepsza na rodzinne przejazdy. Basen Zamek, Zatoka Piratów, CASTLE POOL przestronny basen z postumentem morskiego potwora i gigantycznym wiadrem wylewającym 400l wody.

Liczne wycieczki

W programie jest wycieczka na Strusią Farmę w Kniewie i Kompleks “Kaszubskie Oko” w Gniewinie. Dodatkowo odwiedzimy Gdańsk oraz Sopot.

Wycieczka autokarowa

Wycieczka autokarowa po ziemi Puckiej (Władysławowo, Jastarnia, Jurata, Hel – fokarium).

Wycieczka do Lisiego Jaru

Lisi Jar to głęboki wąwóz długości 350 m. Występuje tu bardzo bogata i interesująca roślinność.

Rejs statkiem

Moc wrażeń i piękno polskiego morza.

Zwiedzanie latarni morskiej

Wycieczki piesza do Rozewia i Karwii.

Odpoczynek nad morzem

Korzystanie z kąpieli morskich.

Holi – bitwa na kolory.

Wyjątkowa atrakcja, która zapada w pamięć. Obrzuć kolorowymi proszkami siebie i swoich znajomych.

Balloon challenge

Napełnij balon wodą i zaczynamy zabawę …

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page