Skip links

Jantar

I turnus: 06.07. – 15.07.2023 r. (wiek 8-17 lat) – 10 dni

Jantar koło Stegny leży na Mierzei Wiślanej. Okolica miejscowości to miejsce najbardziej zasobne w bursztyn, miejscowość leży na dawnym Bursztynowym Szlaku. Rokrocznie, w wakacje, odbywają się tutaj Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Latem Jantar zamienia się w turystyczny kurort. Odbywa się tutaj wiele imprez, koncertów, turniejów piłki siatkowej i nożnej. Tutejsza plaża jest jedną z najszerszych na polskim wybrzeżu, pokryta żółtym, miałkim piaskiem, oczywiście nadzorowana przez ratowników.

Ośrodek kolonijny

Ośrodek kolonijny znajduje się na bardzo dużym, dobrze zagospodarowanym i ogrodzonym terenie. Trzy-hektarowy kompleks jest położony w odległości zaledwie 600 m od morza i dysponuje boiskami do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej, basenem, kortem tenisowym, placem zabaw, kawiarnią, salą dyskotekową oraz miejscem do grilla.
Pokoje 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 4 osobowe w z łazienką lub studio 6 osobowe (3+3 wspólna łazienka).

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie - . Śniadanie w tym ciepłe danie , dwudaniowy obiad serwowany, podwieczorek, kolacja w tym ciepłe danie

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony.

Program

Wycieczka do Krynicy Morskiej

Poznaj wspaniały kurort położony na Mierzei Wiślanej między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Odwiedzimy port, wesołe miasteczko (bilety płatne we własnym zakresie), a być może spotkamy dziki …

Zwiedzanie kanału przez Mierzeję Wiślaną.

Hitem turystycznym na północy Polski jest nowy kanał przez Mierzeję Wiślaną, który połączył Zatokę Gdańską z Zalewem Wiślanym. Ma 1100 metrów długości, 20 metrów szerokości i 5 metrów głębokości.

Mini Zoo i Ptaszarnia

Mini ZOO w Jantarze posiada w swoich zasobach między innymi: kangury, zebrę, wielbłąda jednogarbnego, kozy kameruńskie, syryjskie i miniaturki, lamy, guanako, alpaki, osły domowe, daniele, a także pawie, w tym wyjątkowe pawie białe, emu, nandu i egzotyczne gatunki kur. Najmłodsi Goście, odwiedzający Mini ZOO w Jantarze mają możliwość osobistego nakarmienia zwierzaków marchewką, którą otrzymują przy okazji zakupu biletu wstępu.

Gokarty rowerowe

Sprawdzimy kto jest najlepszym kierowcą gokarta rowerowego.

Kąpiele morskie

Moc wrażeń i piękno polskiego morza

Balloon challenge

Napełnij balon wodą i zaczynamy zabawę …

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page