Skip links

Jantar

I turnus: 21.07. – 30.07.2024 r. (wiek 8-17 lat) – 10 dni

Jantar koło Stegny leży na Mierzei Wiślanej. Okolica miejscowości to miejsce najbardziej zasobne w bursztyn, miejscowość leży na dawnym Bursztynowym Szlaku. Rokrocznie, w wakacje, odbywają się tutaj Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Latem Jantar zamienia się w turystyczny kurort. Odbywa się tutaj wiele imprez, koncertów, turniejów piłki siatkowej i nożnej. Tutejsza plaża jest jedną z najszerszych na polskim wybrzeżu, pokryta żółtym, miałkim piaskiem, oczywiście nadzorowana przez ratowników.

Ośrodek kolonijny

Ośrodek kolonijny znajduje się na bardzo dużym, dobrze zagospodarowanym i ogrodzonym terenie. Trzy-hektarowy kompleks jest położony w odległości zaledwie 600 m od morza i dysponuje boiskami do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej, basenem, kortem tenisowym, placem zabaw, kawiarnią, salą dyskotekową oraz miejscem do grilla.
Pokoje 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 4 osobowe w z łazienką lub studio 6 osobowe (3+3 wspólna łazienka).

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie - . Śniadanie w tym ciepłe danie , dwudaniowy obiad serwowany, podwieczorek, kolacja w tym ciepłe danie

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony.

Program

Park Przygody Sztutowo

Park Przygody Sztutowo to jedyne takie miejsce na Mierzei Wiślanej. Wiele różnych atrakcji w jednym miejscu. Każdy znajdzie coś dla siebie, mały i duży. Będzie dużo ruchu. Bieganie, skakanie, strzelanie i zjeżdżanie. Jednym zdaniem SPORT, ROZRYWKA i ADRENALINA.

Zapraszamy grupy zorganizowane na kolonijne imprezy oraz rodziny z dziećmi.

⦿ DMUCHAŃCE
Mamy dla was kilka różnych urządzeń do skakania i zjeżdżalnię. Wśród nich rekin gigant, titanic, poducha do skakania.

⦿ TOR KOMANDOSA 20 METROWY SPRINT
Na torze boot camp sprawdzamy szybkość młodych sportowców. Do pokonania jest 20 wymagających metrów  wojskowego dmuchańca.

⦿ WALKI SUMO
Przy wykorzystaniu kul do bubble football  możliwe jest sprawdzenie się 1 na 1 kub 2 na 2. Przegrywa ten, kto 3 razy się przewróci lub zostanie wypchnięty poza obszar rywalizacji. To tutaj sprawdzamy adeptów sportów walki i ich stabilną pozycję na nogach:)

⦿ KRĘGLE GIGANT
Kto chce się wyżyć na maxa, może spróbować rozbić  6 trzy metrowych kręgli, mając na sobie kulę bubble football.

⦿ RZUCANIE SIEKIERAMI DO TARCZ
Elastyczne siekiery z rzepami rzucamy w nadmuchiwane tarcze. Technika, a nie siła ma znaczenie.

⦿ GRA REFLEX
To kilka różnych konkurencji sportowych, w których liczy się spostrzegawczość, szybkość i refleks.

⦿ INTERAKTYWNA STRZELNICA
Konkurencja w parach. W określonym czasie należy trafić w losowo zapalające się światła na tarczy. Kopiemy piłkami do nogi, rzucamy piłkami do kosza i footboolu oraz strzelamy z łuków. Wygrywa, ten kto w czasie 1 minuty zdobędzie więcej punktów.

⦿ TOR KOMANDOSA GIGANT 100 M
Jeżeli masz jeszcze czym oddychać po torze boot camp, to zapraszamy na 100 metrowy bieg z przeszkodami zakończony efektownym skokiem na dmuchaną poduchę. Na torze GIGANT organizujemy zawody sportowe dla tych, którzy lubią prawdziwe emocje!

⦿ BUBBLE FOOTBALL
Gramy mecze na boisku trawiastym. Dozwolony jest kontakt fizyczny, przewrotki i popchnięcia, byle nie kopać po kostkach:)

⦿ WYŚCIGI NA DMUCHANYCH KONIKACH
Nawet gdy wiesz jak angleżować to nie będzie łatwa sprawa. Na pewno najweselsza. Ulubiona konkurencja wychowawczyń. Sami nie wiemy dlaczego?

⦿ ARCHERY TAG
Bitwy łucznicze to kolejna gra zespołowa z adrenaliną. W prostych słowach można powiedzieć, że to skrzyżowanie Zbijaka z Hunger Games. Gramy specjalnymi , atestowanymi strzałami z miękką, bezpieczną końcówką. Kto jest zbity schodzi z pola gry. Gra dla 14 osób. Zawodnicy chowają się za dmuchanymi zasłonami.

Gokarty rowerowe

Sprawdzimy kto jest najlepszym kierowcą gokarta rowerowego.

Mini Zoo i Ptaszarnia

Mini ZOO w Jantarze posiada w swoich zasobach między innymi: kangury, zebrę, wielbłąda jednogarbnego, kozy kameruńskie, syryjskie i miniaturki, lamy, guanako, alpaki, osły domowe, daniele, a także pawie, w tym wyjątkowe pawie białe, emu, nandu i egzotyczne gatunki kur. Najmłodsi Goście, odwiedzający Mini ZOO w Jantarze mają możliwość osobistego nakarmienia zwierzaków marchewką, którą otrzymują przy okazji zakupu biletu wstępu.

Kąpiele morskie

Moc wrażeń i piękno polskiego morza

Balloon challenge

Napełnij balon wodą i zaczynamy zabawę …

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page