Skip links

Gdańsk

I turnus: 05.07. – 14.07.2024 r. (wiek 8-16 lat) – 10 dni

Takie miasto jak Gdańsk jest tylko jedno. Inne mogą być tylko podobne. Niezwykłe położenie i ponad tysiąc lat historii sprawiają, że Gdańsk jest wyrazisty, zdecydowany, o silnej i ugruntowanej pozycji na mapie Europy. Jednocześnie to miasto, które wciąż kryje w sobie wiele tajemnic i ma to „coś”, dzięki czemu nie można pomylić go z żadnym innym.

Ośrodek kolonijny

Ośrodek wypoczynkowy położony jest 250 m od plaży w bardzo lubianej i najczęściej odwiedzanej przez turystów dzielnicy Gdańsk – Brzeźno. Oddalony jest 6,5 km od historycznego centrum miasta Gdańska. Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie z najpiękniejszą plażą w Gdańsku, decyduje o bardzo wielkiej atrakcyjności tego miejsca.

.

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 4 osobowe w z łazienką. Pokoje wyposażone są w łazienki z kabiną natryskową, TV ( smart, netflix, full HD) oraz bezprzewodowy Internet.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie - . Śniadanie w tym ciepłe danie , dwudaniowy obiad serwowany, podwieczorek, kolacja w tym ciepłe danie

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony.

Program

Centrum Nauki Experyment

Centrum Nauki Experyment to interaktywne wystawy i przestrzeń do twórczego eksperymentowania. Tutaj rodzą się pasje i fascynacja nauką. To miejsce zaprasza każdego i zachęca do odkrywania i poznawania świata.

W Centrum przekonacie się jak działa łóżko fakira, zbudujecie wodną zaporę i na własnej skórze doświadczycie trzęsienia ziemi! 

Interaktywne wystawy – przy stanowiskach prowadzona jest aktywna edukacja – można skorzystać ze ścieżek zwiedzania, zwiedzania z edukatorem, animacji i edukacji przy eksponatach, minipokazów naukowych.

ZOO

Odwiedziecie jeden z największych ogrodów zoologicznych w Europie. Gdańskie zoo to wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek,  wyjątkowa lokalizacja w Dolinie Leśnego Młyna, bogata roślinność i ułożenie terenu. Wycieczka do ZOO to wyjątkowe doświadczenie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W gdańskim ogrodzie zoologicznym można zobaczyć zwierzęta z całego świata, lepiej je poznać, przyjrzeć się ich siedliskom, ale także zrozumieć, jak ludzkie działania wpływają na ich naturalne środowisko. Obecnie (według stanu na koniec 2021 roku) w oliwskim ZOO mieszka 771 zwierząt, które reprezentują 156 gatunków. Najwięcej z nich to ssaki (410 osobników 74 gatunków). Drugą grupę mieszkańców stanowią ptaki (301 osobników z 53 gatunków), zaś najmniej jest gadów (60 osobników z 28 gatunków).

Zwiedzanie Westerplatte.

 Od wieków Westerplatte pełniło punkt obronny dla Gdańska. To tu kolejne armie budowały miejsca oporu przed najeźdźcą. Przed wojną istniał tu także dobrze prosperujący kurort. Nam jednak kojarzy się głównie dzięki bohaterskiej walce załogi Wojskowej Składnicy Tranzytowej w pierwszych dniach września 1939 roku. Obecnie na Westerplatte zwiedzać można dobrze zachowaną Wartownię nr 1, symboliczny cmentarz obrońców Westerplatte  oraz budynek nowych koszar.

Rejs tramwajem wodnym

Zwiedzamy Gdańsk również szlakiem wodnym.

Park linowy

Park linowy Port Brzeźno oferuje 81 przeszkód linowych o różnym stopniu trudności. Są one podzielone na 5 tras o różnej wysokości: od 1 do 8 metrów nad ziemią.  Ich duże zróżnicowanie umożliwia super zabawę niezależnie od sprawności fizycznej oraz od wieku. Wysokość, na której zawieszone są atrakcje podnosi poziom adrenaliny i motywuje do pokonania własnych słabości.

Kąpiele morskie

Moc wrażeń i piękno polskiego morza

Balloon challenge

Napełnij balon wodą i zaczynamy zabawę …

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page