Skip links

Darłowo

I turnus: 15.07. – 25.07.2024 r. (wiek 8-17 lat) – 11 dni

Darłowo i kąpielisko Darłówko – to miejsce cieszące się uznaniem wśród turystów i wczasowiczów. Ponad 5 km szerokich plaż o miękkim, delikatnym i czystym piasku są miejscem idealnym do wypoczywania nie tylko latem, ale każdego dnia roku. Do dziś zachował się w mieście średniowieczny układ ulic z przedwojenną zabudową rynku. Darłowo to nie tylko wspaniałe zabytki, ale również leczniczy mikroklimat.

Ośrodek kolonijny

Ośrodek położony jest blisko morza, w zachodniej części Darłówka. Pokoje są przestrzenne i dobrze urządzone. W każdym pokoju do dyspozycji jest łazienka i telewizor, Internet ogólnodostępny. Pokoje 3,4 i 5 osobowe wyżywienie na miejscu (stołówka). W niedalekiej odległości są dostępne boiska typu orlik. Ośrodek jest ogrodzony.

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 3,4,5 osobowe wz łązienkami i TV.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie.

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony.

Program

Wycieczka do Ustki

Wycieczka autokarowa do Ustki (port, stare miasto, promenada, syrenka, ,  Ławeczka Ireny Kwiatkowskiej), Zwiedzanie Bunkrów Bluchera (strzelanie z replik broni historycznej ASG).

Rejs tramwajem wodnym

Rejs tramwajem wodnym w jedną stronę wzdłuż kanału portowego i rzeki Wieprzy.

LASEROWY PAINTBALL

Gry w laserowy paintball są bezpieczną rozgrywką dostępną dla dzieci. Gramy w grupach do 20 osób. Oferujemy różne scenariusze. Idealne miejsce gry to las, park, zabudowania ośrodka wypoczynkowego, teren szkoły. Gracze korzystają z profesjonalnych symulatorów gry na promień podczerwony, bezpieczny dla oczu.

VIRTUALFUN

Interaktywne atrakcje E- sportowe z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości.

Aquapark

Wodna przygoda w Aquaparku, w którym popływasz w morskiej wodzie.

Zwiedzanie Zamku Książąt Pomorskich

Nowość w naszym programie, czyli zwiedzimy Zamek Książąt Pomorskich.

Kąpiele morskie

Moc wrażeń i piękno polskiego morza

Mecz BUBBLE FOOTBALL

Bumper Ball to duże, dmuchane kule, które uczestnicy zabawy ubierają niczym ochronny pancerz. Podczas meczu zawodnicy odbijają się od siebie, przewracają się, turlają, wbiegają w siebie nawzajem nie ponosząc nieprzyjemnych konsekwencji wynikających ze zderzeń.

Balloon challenge

Napełnij balon wodą i zaczynamy zabawę …

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page