Skip links

Dźwirzyno

I turnus: 05.07. – 19.07.2021 r. – 15 dni

Nadmorska miejscowość słynąca z czystej wody oraz  pięknej plaży, która przechodzi w  wał wydmowy. Dźwirzyno znajduje się między Bałtykiem, a Jeziorem Resko. Jest tu nowoczesny port, a także przystań windsurfingowa i jachtowa. Niezwykła atrakcją są także ponad 250-letnie dęby znajdujące się przy głównej ulicy. Przyjeżdżają tu też osoby mające problemy z układem oddechowym i krążenia, ponieważ od 1978 Dźwirzyno posiada status uzdrowiska. Klimat jest odmienny od tego, jaki mamy w głębi lądu, kształtuje się pod decydującym wpływem morza. Warto wiedzieć, że specyficzną właściwością mikroklimatu plaży jest tzw. aerozol morski. Aerozol tworzy się wówczas, kiedy na morzu występuje falowanie, czyli w dni wietrzne. Zasięg występowania aerozolu to 200-300 m od brzegu.

Ośrodek

Ośrodek „Komandor” usytuowany jest w centrum Dźwirzyna oddalony 100 m od morza. Posiada pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami. Do dyspozycji uczestników tereny zielone wokół ośrodka,  boisko do gry w siatkówkę i koszykówkę, plac zabaw dla dzieci, zadaszony taras w razie niepogody, świetlice. Na terenie obiektu stołówka z pełnym zakresem świadczeń. Teren ogrodzony.

WIĘCEJ O OŚRODKU

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe z łazienkami.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie (stołówka na terenie ośrodka).

OPIEKA 24h

Opieka pedagogoiczna, medyczna, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony (przejazd nocą).

Program

Wycieczka rowerowa

Wypożyczenie rowerów (jeden raz w turnusie na cały dzień).

Zwiedzanie Kołobrzegu

Ratusz Staromiejski, Bazylika Mariacka, Baszta Prochową, Pałac Braunschweigów z Muzeum Oręża Polskiego, Pomnik Zaślubin z Morzem.

Aquapark

Moc wrażeń zapewni nam kąpiel i zabawa w Aquaparku.

Odpoczynek nad morzem

Korzystanie z kąpieli morskich.

Rejs statkiem

Moc wrażeń i piękno polskiego morza

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY
Return to top of page