Skip links

Jantar

I turnus: 15.07. – 22.07.2023 r. – 8 dni

Jantar koło Stegny leży na Mierzei Wiślanej. Okolica miejscowości to miejsce najbardziej zasobne w bursztyn, miejscowość leży na dawnym Bursztynowym Szlaku. Rokrocznie, w wakacje, odbywają się tutaj Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu. Latem Jantar zamienia się w turystyczny kurort. Odbywa się tutaj wiele imprez, koncertów, turniejów piłki siatkowej i nożnej. Tutejsza plaża jest jedną z najszerszych na polskim wybrzeżu, pokryta żółtym, miałkim piaskiem, oczywiście nadzorowana przez ratowników.

Ośrodek

Ośrodek znajduje się na bardzo dużym, dobrze zagospodarowanym i ogrodzonym terenie. Trzy-hektarowy kompleks jest położony w odległości zaledwie 600 m od morza i dysponuje boiskami do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej, basenem, kortem tenisowym, placem zabaw, kawiarnią, salą dyskotekową oraz miejscem do grilla.
Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym lub studio 5, 6 osobowe  (3+3 lub 2+3 wspólna łazienka ) i TV. W pokoju czajnik, lodówka, ręczniki. Parawany do wypożyczenia.

WIĘCEJ O OŚRODKU

Oferta obejmuje

ZAKWATEROWANIE

Pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym lub studio 5, 6 osobowe (3+3 lub 2+3 wspólna łazienka). W pokoju TV, czajnik, lodówka, ręczniki. Parawany do wypożyczenia.

WYŻYWIENIE

4 posiłki dziennie Śniadanie w tym ciepłe danie , dwudaniowy obiad serwowany, podwieczorek, kolacja w tym ciepłe danie

OPIEKA 24h

Opieka kierownika, ubezpieczenie.

TRANSPORT

Zapewniamy transport w obie strony.

Program

Wycieczka do Malborka

Przeżyj niesamowitą przygodę w największym z zachowanych w Europie średniowiecznych zamków. Trasa zielona – zwiedzanie trwa około 1,5h. Zwiedzanie części Przedzamcza, przejazdy bramne, dziedzińce Zamku Średniego i Wysokiego, kaplicę św. Anny, tarasy wraz z ogrodem wielkich mistrzów, fosy i międzymurza.

Wypoczynek

Korzystanie z kąpieli morskich i słonecznych.

Grill

Wieczorek przy grillu z pieczeniem kiełbasek.

Zajęcia rekreacyjne

Zajęcia sportowe, konkursy.

Odpoczynek nad morzem

Korzystanie z kąpieli morskich.

SPRAWDŹ NASZE POZOSTAŁE OFERTY

Return to top of page